Kırgın değilim,  çalışmaya devam
Devrim Kök: Evcilmen'e yakışmaz
Öner’den müjde Kök’ten destek
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Erdal Öner adım adım

Erdal Öner adım adım
Kepez’in CHP’li Belediye Başkan Adayı Erdal Öner, Kepez ve bağlı köyleri adım adım dolaşmaya başladı. Her gittiği yerde büyük ilgiyle karşılanan Öner, köylerin tapu ve imar sorununu, köylülerin fikrini alarak çözümleme sözü verdi.
27.01.2014 / 16:04

Erdal Öner, seçim gezisinin dünkü çalışmasına Toptancı Hal esnafıyla buluşarak başladı. Toptancı Hali’nde yer alan 112 numaralı halin sahibi Şevket Yiğit, Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner onuruna kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya hal esnafının katılımı yoğun oldu. CHP Adayı Erdal Öner, Antalya’ya 30 km uzaklıkta bulunan ilçenin en büyük köylerinden olan Kızıllı Köyü’nü ziyaret etti. CHP Kepez İlçe Başkanı Halil Bahar ile birlikte seçim otobüsüyle köye gelen Öner, köy girişinde motosikletli gençler tarafından karşılandı. Köy meydanında vatandaşlarla bir araya gelen Öner ve ekibinin etrafında çember oluşturan köy sakinleri, Öner’in elini sıkmak için adeta birbiriyle yarıştı. Köyün içerisinde bulunan Özel Yeşilbelde Öğrenci Yurdu’na geçen başkan adayı Öner, öğrencilerle birlikte yemek yedi. Ziyarette çocukları da unutmayarak hepsine hediyelerini verdi. Kızıllı’dan sonra Çamlıca, Kirişler, Başköy, Odabaşı köylerini gezen Öner, Çamlıca’da yaşayan 103 yaşındaki Mehmet dedenin evine geçmiş olsun ziyaretine gitti. Mehmet dedenin düşme sonucu ayağında oluşan rahatsızlıktan dolayı yürüyemediğini ifade etmesi üzerine kendisine tekerlekli sandalye sözü verdi. 

Köylerde yaptığı buluşmalarda Öner,’’Her köyümüze halkımızı yazın sıcaktan, kışın soğuktan koruyabilecek çok amaçlı toplanma alanları ve çocukların oynayabileceği parklar yapacağız ama en önemlisi arazi mülkiyeti ile ilgili sorunlardır. Mülkiyet ile ilgili sıkıntılarda sizin takipçiniz olup plan yapılaşmasında sizin görüş ve önerilerinizi, bölgenin hassasiyetlerini dikkate alarak, planı sizin lehinize olacak şekilde düzenleyeceğiz’’ dedi. Gazi mahallesinde bir asker uğurlama törenine katılan CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Öner gençlerin yoğun isteklerini kırmayıp onlarla beraber oyun havalarına eşlik ettikten sonra Kepez Genç İş Adamları Derneği’ni ziyaret etti. Büyük ilgiyle karşılanan Öner, sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yaptı.  Ev ziyaretlerine büyük önem veren Kepez Belediye Başkan Adayı Öner, dün de gittiği mahallelerde çalmadık kapı, girmedik ev bırakmadı. Her gittiği evde aile üyesi gibi karşılanan Öner, gösterilen ilgi ve sevgiden son derece memnun bir şekilde ayrıldı.


   
Etiketler: Erdal Oner
Bu haber toplam 602 defa okundu.
Sizde Yorum Yazın


YORUMLAR(0)
YAZARLAR
Ekonomi
Tarım
Spor
Antalya Döşemealtı Belediyesi
Magazin
Kulis